Mmorpg Akatsuki

Nowa gra akatsuki Mmorpg.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Kasa: 1.Możesz zdobyć ją poprzez: a)nakłonienie mnie do przyznania ci jej . b)sprzedanie czegoś c)wygranie w walce D)Dodając mi punkta uznania(100$) 2.Nie możesz sam sobie jej dodać! osoby którym w dziwnych okolicznościach rośnie kasa dostają bana! 3.Admin zmienia twój lvl i kasę!Ty sam tego nie robisz! LVL: 4.Lvl można zdobyć : A)w walce B)poprzez wykonanie misji(dośw.) c)branie udziału w konkursie D)wygranie konkursu , dalsze zmiany niedługo!

  • Index
  •  » Misje
  •  » Misja 2 Poszukiwania twojej starej

#1 2009-02-06 13:57:32

Amely Segane

Administrator

466171
Call me!
Skąd: Petit gakure
Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Akatsuki zostało wynajęte do szukania twoje starej lecz zachorowali na biegunkę i teraz to ty musisz ją odnaleść!
Misja od 1 lvl , darmowa)
Po ukończeniu misji dostajesz:
Miecz świetlny
Worek z Potionami
50 pkt doświadczenia(2 lvl)
i 200 $
proszę o raport z misji!
( jeszcze proszę o wypełnienie sygnaturki tak jak ja mam(tyle że swoimi nmieprawdziwymi danymi xD))


Imię:Amely
Nazwisko: Segane
Wiek:19 lat
broń:Pilarka spalinowa Stihl
Akatsuki member:Tak
Kasa:50 000$
LvL:20
Ekwipunek:Potiony,miecze , inne rzeczy takie jak sprzedaje w sklepie
Profesja:Deidarofilstwo (gwałty dokonywane na Deidarze)
Justu: Jestem nie przewidywalna więc nie mogę wam powiedzieć
Właściwości specjalne: Krew pedofili z zakonu feniksa (regeneracyjna) , Znamie raping deamona (zmienia człowieka w raping deamona)

<object width="258" height="41" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" ><param name="movie" value="http://patrz.pl/static/flash/audioplayer.swf?id=299861&r=4&o=&title=feuer+frei"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://patrz.pl/static/flash/audioplayer.swf?id=299861&r=4&o=&title=feuer+frei" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="258" height="41" allowfullscreen="true"></embed></object>

Offline

 

#2 2009-02-06 14:07:50

Zetsu

Student Academy

status -
2588764
Call me!
Skąd: Po drugiej stronie lustra
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Siedziałem sobie w moim pokoju na strychu i podlewałem moje kochane roślinki. Nagle coś mnie zaniepokoiło... Było przerażająco cicho. Zacząłem się niepokoić o moją starą, zazwyczaj z dołu dochodzą jej dzikie krzyki! Chyba uciekła z domu, musiałem zbadać sprawę! Zabrałem więc ze sobą ulubioną roślinkę, trochę sucharków i cyrkiel - na wszelki wypadek. Otworzyłem powoli drzwi od mojego pokoju, nikogo o dziwo nie było na korytarzu! Zbiegłem więc po schodach i zobaczyłem, że moja stara leży na kanapie i śpi. Poczułem wielką ulgę!, mojej starej nic nie było. Przykryłem ją jakąś szmatą i wróciłem do swojego pokoju. koniec.


Imię: Zetsu,
Nazwisko: Jedi ,
Wiek:19 lat ,
broń:Miecz świetlny,
Akatsuki member: Nie ,
Kasa:300$,
LvL:2
Ekwipunek:
Profesja:Bycie Jedi i siódmym rendżersem
Justu: Zjem was no justu xD
Właściwości specjalne:Kanibalizm xD

lalala it's a lovely daay.

Offline

 

#3 2009-02-06 14:11:07

Amely Segane

Administrator

466171
Call me!
Skąd: Petit gakure
Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Pięknie! tak jak mówiłam dostajesz :
Miecz świetlny
Worek z Potionami
50 pkt doświadczenia(2 lvl)
i 200 $
Teraz masz lvl 2 i 300$
(napisz sobie swoje dane w sygnaturce tak ja ja bo mi potem będzie trudno przyznawać ci punkty xD
its a lovely day może zostać


Imię:Amely
Nazwisko: Segane
Wiek:19 lat
broń:Pilarka spalinowa Stihl
Akatsuki member:Tak
Kasa:50 000$
LvL:20
Ekwipunek:Potiony,miecze , inne rzeczy takie jak sprzedaje w sklepie
Profesja:Deidarofilstwo (gwałty dokonywane na Deidarze)
Justu: Jestem nie przewidywalna więc nie mogę wam powiedzieć
Właściwości specjalne: Krew pedofili z zakonu feniksa (regeneracyjna) , Znamie raping deamona (zmienia człowieka w raping deamona)

<object width="258" height="41" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" ><param name="movie" value="http://patrz.pl/static/flash/audioplayer.swf?id=299861&r=4&o=&title=feuer+frei"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://patrz.pl/static/flash/audioplayer.swf?id=299861&r=4&o=&title=feuer+frei" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="258" height="41" allowfullscreen="true"></embed></object>

Offline

 

#4 2009-02-06 21:23:41

Arisa

Student Academy

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Gdy otrzymałam list od akatsuki o następującej treści: "Nie znajdziemy twojej starej, bo nam się nie chce!" troszkę się załamałam, ale mimo wszystko postanowiłam działać. Spakowałam plecak i wybiegłam z mieszkania. Od razu udałam się w stronę wioski deszczu. Gdy tam doszłam (pomijając to że po drodze 5 razy omal nie utopiłam się w kałuży) zaczęłam biegać po całym mieście w poszukiwaniu starej. Nagle usłyszałam jej głos w jakimś barze. Zaglądam tam, a ona siedzi sobie z Konan i najnormalniej w świecie chla sake! Okazało się, że Akatsuki odmówiło poszukiwania mojej starej bo byli zbyt zajęci szukaniem Konan, którą ja im zwróciłam w stanie (nie do końca) idealnym xD.


Imię: Arisa
Nazwisko: Fuuma *_*
Wiek:15 lat
broń: Brak
Akatsuki member:niedługo
Kasa: karta kredytowa(21 00$)
LvL:4 ,20 pkt
Ekwipunek:
Profesja:
Justu:
Właściwości specjalne:

Offline

 

#5 2009-02-06 21:35:18

Kyumi

Student Academy

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Z powodu biegunki akatsuki nie chciało znaleźć mojej starej. Powiedzieli, że sama mam ją poszukać, i zagrozili, że jeżeli jej nie znajdę, to nie wezmą węgla (jest co brać, w piwnicy trzy tony na zapas ^^). Nie mając wyboru, poszłam szukać mojej starej (już nie wspominam, że po drodze spotkałam seksownego kolesia < który nie jest z tego anime i nie powiem jego imienia xD A Arisa szarap! xD> i o mało nie zemdlałam na jego widok *______*) w warzywniaku, bo tam najczęściej się spotyka i urządza tam sobie palarnię z panią Malinowska spod 6. Ale- MOJEJ STAREJ TAM NIE BYŁO! Wpadłam w panikę, i zaczęłam biegać po wszystkich marketach. W końcu znalazłam ją w Lewiatanie, gdzie z Mariolką i Gabryśką wyżerały orzeszki ze Snickers' ów. Przyłączyłam się do nich, a po całej akcji... też dostałam biegunki...


Imię:Kyumi
,Nazwisko: Tao *__* ,
Wiek:17 lat ,broń:miecz świetlny, shuriken x2, kunai,
Akatsuki member:Jeszcze nie ^^
,Kasa:300$,
LvL:2 i 30 pkt.
Ekwipunek:
Profesja:
Justu:
Właściwości specjalne:

Offline

 

#6 2009-02-07 08:32:40

Amely Segane

Administrator

466171
Call me!
Skąd: Petit gakure
Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Dobrze wykonane misjie zdobywacie przedmioty z listy xD


Imię:Amely
Nazwisko: Segane
Wiek:19 lat
broń:Pilarka spalinowa Stihl
Akatsuki member:Tak
Kasa:50 000$
LvL:20
Ekwipunek:Potiony,miecze , inne rzeczy takie jak sprzedaje w sklepie
Profesja:Deidarofilstwo (gwałty dokonywane na Deidarze)
Justu: Jestem nie przewidywalna więc nie mogę wam powiedzieć
Właściwości specjalne: Krew pedofili z zakonu feniksa (regeneracyjna) , Znamie raping deamona (zmienia człowieka w raping deamona)

<object width="258" height="41" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" ><param name="movie" value="http://patrz.pl/static/flash/audioplayer.swf?id=299861&r=4&o=&title=feuer+frei"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://patrz.pl/static/flash/audioplayer.swf?id=299861&r=4&o=&title=feuer+frei" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="258" height="41" allowfullscreen="true"></embed></object>

Offline

 

#7 2009-02-14 22:30:04

Mopo98

Student Academy

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Misja 2 Poszukiwania twojej starej

siedze w salonie i patrze na starą i nagle znika omg to jakiś muant? wychodze z domu i patrze leźy na ziemi to kopie ją źeby sprawdzić czy śpi. a potem ide se do domu


Imię: Mopo

Nazwisko: *__*

Wiek: 10

broń: -=-

Akatsuki member: -=-

Kasa: 300

Lvl: 1

Ekwipunek: -=-
Profesja: eee ninja?

Justu:
genjutsu- Myślisz źe jesteś mądry ale to nie prawda no jutsu
ninjutsu- przywołanie lodówki
taijutsu- styl neo

Właściwości specjalne: umie latać

Offline

 
  • Index
  •  » Misje
  •  » Misja 2 Poszukiwania twojej starej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.preity.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.108bu.pun.pl www.mithril.pun.pl www.wladkowo.pun.pl